SVK


Balená paliva
Prečo Ridepal ...

… veľký návrat uhlie
V dnešnej dobe, keď sa pomerne rýchlo, vzhľadom na svetové cenám elektriny alebo plynu, rozširujú automatické kotly na tuhé palivá a v čase, keď ani ceny peletiek už nie sú, ako bývali predtým, sa mnoho zákazníkov vracia k tradičným palivám, akými sú drevo alebo uhlie.

… cesta uhlie
Na trhu nájdeme pomerne širokú ponuku kotlov a potrebnej techniky, o kvalitné palivá je potom celkom núdze. K dostaniu sú balené produkty najrôznejších „garážových firiem“ a ich kvalita je často veľmi rozdielna.

… zmesi a zmesky
Na predaj sú najrôznejšie – bližšie neidentifikovateľné druhy, sorty alebo zmesi, ktoré na ceste k zákazníkom prechádzajú cez mnoho skladov a je len na starostlivosť majiteľov či pracovníkov, ako je o palivo postarané a či je balená tiež voda a prach. Len málokde nájdeme dostatočné skladovacie priestory a ani doprava v otvorených vozidlách či vagónoch uhlia na kvalite nepridá.

… moderné kotle – moderné balená paliva
Moderné automatický kotol je pomerne nákladnou záležitosťou. Aby ale splnil očakávania predovšetkým o úspore a ekologickom prevádzky, potrebuje nemenej kvalitné palivá.
Rovnako ako do svojho moderného automobilu načerpáte len moderné paliva a nie rastlinný alebo fritovací olej, tak aj váš kotol si zaslúži to najlepšie. Jedine tak budete s jeho výkonom a prevádzkou spokojní.

… za svoje peniaze si zaslúžime lepšie služby
Také slová sme počuli od našich zákazníkov a odberateľov a to nás inšpirovalo. Vytvorili sme prémiovú rad balených palív Ridepal, ktorá je určená jednak pre majiteľov nových automatických kotlov, jednak pre majiteľov kotlov tradičných. Pre všetkých, ktorí chcú tá najlepšia a najekonomickejšie paliva.


 

Zákazníkom ponúkame predaj baleného paliva v jutových a plastových vreciach  po 25 kg vo všetkých sortimentoch, prostredníctvom e-shopu www.ridepal.sk. Dodávku zaistíme vrátane dopravy až k Vám domov na paletách (750 Kg / 800Kg / 1000Kg).

Ridepal znamená novú obchodní príležitosť a revolúciu v distribúcii palív. Nemusíte budovať uhoľné sklady, nemusíte vlastniť rozsiahle pozemky, mechanizmy a nakladače. Dodané palivo si vďaka veľmi ľahkej manipulácii s paletami, pohodlne nájde miesto vo vašom sklade a bude tak zákazníkom ešte bližšie.

Aké balené palivá ponúkame?

BALENÁ PALIVA RIDEPAL | 25 Kglogo

Druh Zrnitosť  Výhrevnosť (Qir) Obsah síry (Str) Obsah vody (Wtr)
Power automatik čierne uhlie 8-25 mm 24-28 MJ/kg max. 0,7 % max. 8 %
Extra power čierne uhlie 25-50 mm 26-29 MJ/kg 0,6-0,9 % 5-10 %
Automatik hnedé uhlie 5-25 mm 17-19 MJ/kg 0,7-0,9 % 25-31 %
Optimal power hnedé uhlie 20-40 mm 17-19 MJ/kg 0,7-0,9 % 25-31 %

BALENÁ PALIVA | Bílinské hnědé uhlí | 25 Kglogo

Zrnitost Výhřevnost (Qir) Obsah popela (Ad) Obsah síry (Str) Obsah vody (Wtr)
Kostka 40-100 mm ∅17,6 MJ/kg ∅9,8 % ∅0,77 % ∅30,2 %
Ořech 1 20-40 mm ∅17,6 MJ/kg ∅9,8 % ∅0,77 % ∅30,2 %
Ořech 2 10-25 mm ∅17,6 MJ/kg ∅9,8 % ∅0,77 % ∅30,2 %

BALENÁ PALIVA | Mostecké hnědé uhlí | 25 Kglogo

Zrnitost Výhřevnost (Qir) Obsah popela (Ad) Obsah síry (Str) Obsah vody (Wtr)
Kostka 40-100 mm ∅20 MJ/kg ∅12 % ∅1,0 % ∅26,5 %
Ořech 1 20-40 mm ∅20 MJ/kg ∅12 % ∅1,0 % ∅26,5 %
Ořech 2 10-25 mm ∅20 MJ/kg ∅12 % ∅1,1 % ∅26,5 %

Hľadáme predajné firmy, ktoré sa stanú našimi partnermi. Ponúkame kvalitný produktso zabezpečeným servisom, dobré ceny a zaujímavú spoluprácu.

Vidíte príležitosť aj pre Vašu firmu?

Palivá značky Ridepal znamenajú predovšetkým veľkú starostlivosť, ktorú palivám venujeme. Vzhľadom k tomu, že sme priamo pri producentov palív, máme možnosť vybrať pre zákazníkov to najlepšie. Nízky obsah síry, ale aj ďalšie kritériá starostlivo vyhodnocujeme a dbáme tak o trvalú a stabilnú kvalitu značky Ridepal.

Vzhľadom k tomu, že stojíme na samom začiatku „cesty uhlie“ k vám, získate istotu, že o neho bolo vďaka balenie po celú dobu dobre postarané a že zákazník dostane naozaj to najlepšie za adekvátnu cenu.

Ridepal znamená ale i novú obchodnú príležitosť a revolúciu v distribúcii palív. Nemusíte hľadať uhoľné sklady a dohadovať sa o tom, že tohtoročných desať metrákov je menších, než tých desať vlaňajších, nemusíte vlastniť rozsiahle pozemky, mechanizmy a nakladače. Dodané palivo si vy aj zákazník kedykoľvek prevážate a vďaka veľmi ľahkej manipulácii s palivom na paletách si pohodlne nájde miesto vo vašom sklade a bude tak zákazníkom ešte bližšie.

picture

 

Rádi vám poskytneme více informací. Kontaktujte nás!