SVK


O společnosti

Spoločnosť Ridera Slovakia s.r.o. pôsobí v rámci skupiny Ridera na území slovenskej republiky ako významný dodávateľ pevných palív.

V oblasti pevných palív sme jedným z najväčším importérov a patríme medzi najväčších predajcov na Slovensku. Zabezpečujeme dodávky tuhých palív pre energetické a priemyselné pozície i pre komunálnu sféru.

Zákazníkom vieme ponúknuť a následne zabezpečiť komplexnú dodávku na kľúč, teda vrátane prefinancovania dodávok, logistických služieb, akostné kontroly a monitoringu kvality dodávaného tovaru. Samozrejmosťou je široký zákaznícky servis.

25 rokov

Sme na trhu s palivami už cez 25 rokov

16 mil. tun

Predali sme už 16.000.000 ton tuhých palív

2,5 mld.

Ročný obrat skupiny je cez 2,5 miliardy Kč


Synergiou k úspechu

Spájame svoje sily. Naučili sme sa v rámci skupiny Ridera kombinovať všetky spoločné zdroje, ktoré máme k dispozícii, spôsobom, ktorý vám prináša úžitok. Vďaka vlastným technológiám aj logistickým základniam efektívne prepájame všetky príležitosti vo váš prospech.

  • Uhlie a koks aj kamenivo dovážame vďaka vlastnej logistike až k vám. Sme schopní reagovať na objednávky pružne. Realizujeme tiež dodávky Just in Time.
  • Vlastnými technológiami pracováváme stavebný odpad priamo v mieste stavby. Vzniknutý recyklát tak znovu zužitkujete.
  • Investujeme do najmodernejších technológií a mechanizácie. Vďaka tomu vám dodávame potrebný materiál vždy včas a v najžiadanejšie kvalite.